5 Basit Teknikleri için dergi

Spotify, Simge’nin yeni albümü “Ben Ara sıra” ile Türkiye’bile ilk misil zanaatçı kampanyası çıbanlatıyor

MTV Avrupa Musiki Ödülleri'nde Avrupa'nın en çok sanatçısı seçilen maNga elemanları, 'Avrupa'ya geldiğimizde kişiımız sıkılıyor, çünkü bize ön yargıyla yaklaşıyorlar. Hala deveye bindiğimizi sananlar var' dedi.

Birkaç sahnede güldüm, onun dışında filmin genelinde bilcümle parçhileı bulutlu gülümsedim.Anladığım kadarıyla Cem Yılmaz’ın da derdi çılgınlar kabilinden güldürmek olmamış bu filmle. Henüz çok fantastik bir Türkiye masalı ifade etmek istemiş.

Küçük Tefek Cinayetler dizisi oyuncularının kim olduğu birbir hayli dizisever aracılığıyla en çok merak edilen ve fasılaştırılan konular ortada gündemdeki yerini korumaya devam ediyor. Ekranlarda bu rahatşam yayınlanmaya başlayacak olan Ufak Tefek Cinayetler dizisinin aktris kadrosunda birbirinden mülevven ve deneyimli adlar konum tuzakıyor.

Son zamanlarda tarihi diziler oldukça sürümta. Zamanı bileğerlendirmelerimizi bu diziler üzerinden meydana getirecek derece da tarih uzamanı olmuş durumdayız. ...

Ş.’ye ilgilendiren markalar ile müntesip kampanyaların, indirimlerin, promosyonların ve ürünlerin tanılamatıldığı E-BÜLTEN ve ticari elektronik iletiler gönderilmesine ONAY veriyorum.

Özellikle beni en çok vuran sound’u evet kulağa paralıca ve doyurucu geliyor.. Bu denli aktüel “pop house” derunaziz bir şarkı katiyen beklemiyordum beni çok şaşırttı ve sevindirdi.. Bu iş tamamdır deyip geçerim..

Soykan, "Yaz aylarını geride bıraktık. here Dargın bir kış ayı bizleri bekliyor. Hepimizin sokağında, mahallesinde, behemehâl hayvanlar vardır. Bu hayvanların gördüğü şiddet son günlerde çıktı o kadar birey üzücütıcı boyutlara geldi ki, biz de buna özen çekelim, 'tek hayvanlarımızın sesi olalım' istedik.

caner : Uzun zamandır bu radyoyu dinleyemiyorum. Yardımcı kabil misiniz. Mesele çözülmemiş görünüyor .

02.02.2018, Magazin New York tan Berlin e muhabbet seli çeşme Soykan’ın yeni şarkısı örneğin yurtdışında da cesim ses getirdi. New York’fecir Berlin’e dünyanın farklı noktalarından biryoğun müziksever, bu şarkı eşliğinde çektikleri videoları içtimai medyada paylaştı.

berkbjk : admin siz ne örgüyorsunuz şu demek oluyor ki ne iş strüktüryorsunuz hiç bir radyo çtuzakışmıyor karındaşim ayip yahu sizde konturol yokmu menajer huuuuu

Musiki dünyasının yüzü sıcak isimlerinden çeşme Soykan, geçtiğimiz ev kocaoğlannda kendi firması Soykan Prodüksiyon’dan çıkardığı “Mesela” adlı single’la kış aylarına damga vurdu.

Kavilü ve müziği Iyilik Güneş’e, düzenlemesi Toylan Kaya’evet ilişkin.. Hem sound’u hem de dillere dolanacak nakaratı ile elleme bir konuma geleceğini düşünüyorum.. Demet Sağıroğlu - Sarih Çay

Kötüdaki kutucuğa e-posta adresinizi giriniz, size bir şifre sıfırlama ilişkisı göndereceğiz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *